Katka Tiburi

žena pri gongu

S tibetskými miskami a gongami som sa stretla prvýkrát pred šiestimi rokmi. Rok 2018 bol rok môjho zobudenia, oslobodenia sa od „musím lebo“, prinavrátenia sa ku „lebo chcem“.

Akurát som sa vrátila z energeticky transformačného pobytu v bosnianskych pyramídach a tuneloch. Cesta započala a soundhealing bol jej prirodzeným pokračovaním, ktorý ma chytil za srdce, dušu a nechal poznanie aj na tele. Jednoducho láska na prvé počutie.

Vďaka LuciaNosko, ktorá mi bola prvou učiteľkou (odvtedy ich bolo samozrejme viac) som vedela a mohla posunúť tie nádherné harmonizujúce zvuky a vibrácie ďalej, ponúknuť možnosť transformácie, harmonizácie a relaxu množstvu ľudí.

Veľa z nich sa pravidelne vracia na hodiny soundhealingu, pretože energia, ktorá tam prúdi je pozitívna a jemne návyková 😊. Bezpochyby vidia na sebe, že to zmysel a účinok má.

Okrem klientov som spoznala nádherných ľudí, ktorí sa tak isto a predsa inak 😊 venujú tejto krásnej zvukovo-vibračnej práci. Každý jeden do toho dávame svoju esenciu, svoje srdce. Každý jeden soundhealing je iný.

Vždy sa rada zúčastním hodín mojich kolegov a nechám sa unášať zvukmi a vibráciami do diaľav…
Veľká vďaka že môžem a chcem 😊