Diaľkové navnímanie

muž stojaci pri strome oproti slnku

Touto veľmi špecifickou formou diagnostiky viem na diaľku v priebehu niekoľkých minút odhaliť dôvod aktuálneho životného problému a opýtať sa na najlepší spôsob jeho riešenia.

Všetky informácie o našom aktuálnom aj iných životoch sú určitým spôsobom uložené v elektromagnetickom poli Vesmíru – tzv. Akáši. Či už sa jedná o situáciu, ktorá sa nám opakuje a nevieme ju preklenúť, zdravotný problém, mentálnu poruchu alebo niečo špecifickejšie – všetko sa v tomto poli dá nájsť.

Niekto tieto informácie využíva na prečítanie nášho mena duše (ako napr. moje – Hazim – prečítala jedna moja terapeutická kolegyňa, ktorá sa tým zaoberá). Ja tieto informácie využívam na diagnostiku.

Táto metóda je diaľková – tzn. nie je potrebné, aby bol človek fyzicky prítomný kdekoľvek v mojej blízkosti. Taktiež nie je potrebné, aby sa na túto diagnostiku akokoľvek pripravoval – fyzicky ani mentálne.

Diagnostika trvá len niekoľko minút a jej výsledok môže byť veľmi konkrétny, ale aj veľmi abstraktný.

Napríklad je možné, že ako výsledok bude odpoveď: včera si proti svojej vôli pozerala s priateľom film, ktorý Ťa nebavil a robila si to len kvôli nemu, čo on vôbec neocenil.

Je tiež ale možné – a časté, že bude výsledok na spôsob: Tvoja energia má farbu zlata, formu sfingy, kvality starovekého Egypta a je úplne neutrálna – Tvojim poslaním je liečiť ľudí myšlienkou a dotykom, na to sa zameraj a opusti obavy z toho a toho.

Terapiu je možné absolvovať online cez Messenger na FacebookuWhatsApptelefonický hovor, alebo aj v rámci osobného stretnutia ako súčasť inej terapie.

Vhodne nastavený dar za jednu terapiu je 10 €nergíí

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *