ACCESS BARS®

dva palce na čele ženy

ACCESS BARS® je jedna z metód Access Consciousness®. Je to terapia zameraná na jemné dotykové ošetrenie 32 bodov na hlave, čím sa spúšťa hlboká relaxácia, „čistenie“ doteraz nadobudnutých postojov, myšlienok, emócií a otvorenie vedomia.

 

 

 

Aké by to bolo, keby ste si dovolili byť takým, akým ste si doposiaľ mysleli, že nie je možné byť?

Tieto slová zakladateľa Access Bars® Garyho Douglasa charakterizujú zámer terapie. Hlboké uvoľnenie na viacerých úrovniach a vyčistenie mysle ako regulačného systému nášho života, upokojenie myšlienok, odbúranie únavy a vyčerpanosti, zvýšenie životnej energie.

Access Bars® má priaznivý vplyv aj na psychické ťažkosti, depresie, úzkosti, strachy, pomáha k naštartovaniu samoliečiacich procesov v tele, zníženiu hyperaktivity u detí a k celkovému rozvoju osobnosti – a to na úrovni psychickej aj fyzickej.

Terapiu je možné absolvovať len osobne, keďže je potrebný kontakt rúk terapeuta s hlavou klienta.

Trvanie terapie je zväčša 1 – 1.5 hodiny a je vhodné si po nej nechať tak 15-20 minút čas pre seba a návrat a znovu-ukotvenie sa v tejto realite. Tzn. hneď po terapii určite neodporúčam šoférovať, alebo sa venovať ťažkej matematike, financiám a pod.

Vhodne nastavený dar za jednu terapiu je 40 €nergíí, avšak peniaze by nemali byť prekážkou k jej absolvovaniu. V prípade, že by pre Vás táto suma bola nad Vaše možnosti, ozvite sa mi a dohodneme sa.


certifikát Access Bars

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *