Preliečenie rodu

objímajúce sa ženz

Liečenie rodu je veľmi silná regresná technika, umožňujúca nahliadnuť na obe jeho línie a odhalenie miest, kde začal byť oslabený.

Pri tejto terapii sa pomocou vedenej vizualizácie vraciame k zástupu našich predkov a objavujeme pôvodnú silu mužského i ženského rodu našej línie.

Sú taktiež odhaľované miesta, kde bola sila rodu potlačená alebo prerušená – zväčša z dôvodu vojen, inkvizície, zahanbenia, odvrhnutia spoločnosťou atď. – a tieto miesta sú následne preliečované a opravované.

Do svojho života tiež skrz túto terapiu prijímame silu a jasnosť zámeru našej Pramatky a Praotca, ktorí na nás čakajú s otvoreným srdcom a darmi pre nás, našich rodičov, starých rodičov, prarodičov a našich potomkov.

Terapia môže byť súčasťou, alebo pokračovaním Prepisu starých kódov, alebo je možné ju absolvovať osobitne, a to online cez Messenger na FacebookuWhatsApptelefonický hovor, alebo aj v rámci osobného stretnutia.

Trvanie terapie je zväčša 1 hodina a je vhodné si po nej nechať tak 10-15 minút čas pre seba a návrat a znovu-ukotvenie sa v tejto realite. Tzn. hneď po terapii určite neodporúčam šoférovať, alebo sa venovať ťažkej matematike, financiám a pod.

Vhodne nastavený dar za jednu terapiu je 35 €nergíí, avšak peniaze by nemali byť prekážkou k jej absolvovaniu. V prípade, že by pre Vás táto suma bola nad Vaše možnosti, ozvite sa mi a dohodneme sa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *