Liečenie zvukom

gong a tibetské misy na pestrofarebnej deke na lúke

TIBETSKÉ MISKY

S tibetskými miskami a gongami som sa stretla prvýkrát pred šiestimi rokmi. Rok 2018 bol rok môjho zobudenia, oslobodenia sa od „musím lebo“, prinavrátenia sa ku „lebo chcem“.

Akurát som sa vrátila z energeticky transformačného pobytu v bosnianskych pyramídach a tuneloch. Cesta započala a soundhealing bol jej prirodzeným pokračovaním, ktorý ma chytil za srdce, dušu a nechal poznanie aj na tele. Jednoducho láska na prvé počutie.

Vďaka LuciaNosko, ktorá mi bola prvou učiteľkou (odvtedy ich bolo samozrejme viac) som vedela a mohla posunúť tie nádherné harmonizujúce zvuky a vibrácie ďalej, ponúknuť možnosť transformácie, harmonizácie a relaxu množstvu ľudí.

Veľa z nich sa pravidelne vracia na hodiny soundhealingu, pretože energia, ktorá tam prúdi je pozitívna a jemne návyková 😊. Bezpochyby vidia na sebe, že to zmysel a účinok má.

Okrem klientov som spoznala nádherných ľudí, ktorí sa tak isto a predsa inak 😊 venujú tejto krásnej zvukovo-vibračnej práci. Každý jeden do toho dávame svoju esenciu, svoje srdce. Každý jeden soundhealing je iný.

Vždy sa rada zúčastním hodín mojich kolegov a nechám sa unášať zvukmi a vibráciami do diaľav…
Veľká vďaka že môžem a chcem 😊

ZVUK GONGU

Na skvelom pozadí OM celkového zvuku gongu vznikajú spontánne zhluky podtextu bez medzier medzi tónmi. Tieto zoskupenia tónov sú plné, nepredvídateľné, nezávislé, sú preto označované ako živé, organické tóny. Zvukové kytice, kvitnú a kvitnú vo zvukovom poli akustického prostredia.

Človek nie len vníma zvuk Gongu, ale ho aj cíti, čím nastáva úžasné spojenie mysle a srdca.

„Pocitové“ tóny počujeme ušami, tak ako ich vnímame každou jednou bunkou tela, vo svaloch, kostiach, šľachách, orgánoch. Tým sa naše telo stáva jedným veľkým „uchom“. Doslova sa kúpete zo vibráciách zvuku, ktoré vami prechádzajú, čo vytvára hlboké stavy pohody, až extázy.

Vedecké vysvetlenie prečo je Gong tak mocným nástrojom je fakt, že jeho počúvaním sa vie človek dostať do iných stavov vedomia. Z bdelého stavu beta, sa dostávame do alfa (logika je nahradená predstavivosťou), theta (intuícia a vizualizácia) a nakoniec delta (vrodená inteligencia). Samoliečebné procesy nastávajú, keď je človek v delta vedomí.

 

Soundhealing trvá 1 – 2 hodiny (podľa typu soundhealingu – buď s vedenou meditáciou a mantrami na začiatku, alebo bez nich).

Vhodne nastavený dar za jedno hranie je 20-35 €nergíí (podľa typu soundhealingu), avšak peniaze by nemali byť prekážkou. V prípade, že by pre Vás táto suma bola nad Vaše možnosti, ozvite sa nám a dohodneme sa.


certifikát gong mastera

4 thoughts on “Liečenie zvukom

  1. Dobry den
    Keby sme mali zaujem o relax pre ucitelov nasej skoly, aka by bola cena za tych 75 min relaxacnej hudby?
    Dakujeme velmi pekne a este ci by ste mali cas v termine 29.3 o 14,30 hod?
    Este raz vopred vdaka

  2. Dobrý deň. Mám záujem o meditáciu zvukom. Nievem nájsť info:) možno sú nejaké podobne udalostí v Košiciach? Ďakujem pekne.

    • V KE teraz o podobných udalostiach nevieme. My sme z Banskej Bystrice, avšak chodíme tak raz za 2-3 mesiace do Humenného a Vranova nad Topľou, tak keby ste mali záujem, sledujte akcie na stránke / na FB a budeme určite veľmi radi keď Vás na niektorej akcii uvidíme 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *