Terapia – prepis starých kódov

muž drží spredu hlavu inému mužovi

Rok 2020 bol pre mnohých ľudí prelomovým – povedal by som, oči otvárajúcim. Dialo sa to často zároveň na viacerých úrovniach – pracovnej, vzťahovej, ekologickej, zdravotnej aj finančnej.

Tým z nás, ktorí ešte žili v starých nastaveniach minulého storočia ukázal, že realita sveta okolo nás nie zďaleka taká, akou sa nám zdala.

Niektorých z nás tento „skok“ do reality posunul vpred, iným spôsobil nemalé problémy a nutnosť vyrovnať sa s tým, čomu sme sa dovtedy tak starostlivo vyhýbali.

Pri mojich masážach sa rôznym klientom opakovane ukazovali rovnaké programy, ktoré im spôsobovali stuhnutie svalstva na chrbte, krku, bedrách a inde. Väčšinou išlo o nefunkčné vzťahy, či zničujúcu a nenaplňujúcu prácu. Teraz, spolu s povinným uzavretím sa v domácnosti a strachom zo straty práce, nás všetky tieto odkladané sebadeštrukčné balíčky dobehli.

A bolo šťastným vedením osudu, že práve v tomto období mi prišli do života Terapie pre nastavene Nových Kódov Bytia. Tieto terapie pomáhajú práve s uvoľnením tlaku z dlhodobo neriešených problémov v živote, vzťahu, práci, škole a všade tam, kde sme tak dlho nemali chuť, energiu, či inšpiráciu venovať pozornosť.

Jedná sa o kombináciu regresu, vizualizácie a nastavenia sa na svoju vlastnú podstatu, svoje poslanie a vyplnenie života tým, prečo sme na túto Zem naozaj prišli. Jednoducho povedané – táto terapia pomáha vykročiť vpred za šťastným a naplneným životom v Láske a radosti.

Terapiu je možné absolvovať online cez Messenger na Facebooku, WhatsApp, telefonický hovor, alebo aj v rámci osobného stretnutia.
Trvanie terapie je zväčša 1,5 – 2 hodiny a je vhodné si po nej nechať tak 15-20 minút čas pre seba a návrat a znovu-ukotvenie sa v tejto realite. Tzn. hneď po terapii určite neodporúčam šoférovať, alebo sa venovať ťažkej matematike, financiám a pod.

Vhodne nastavený dar za jednu terapiu je 55 €nergíí, avšak peniaze by nemali byť prekážkou k jej absolvovaniu. V prípade, že by pre Vás táto suma bola nad Vaše možnosti, ozvite sa mi a dohodneme sa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *