Reiki

muž pokladá ruky na ženu ležiacu na masérskom stole

Umenie Reiki pochádza z Japonska a pomáha dopĺňať a vyrovnávať životnú energiu človeka, a tak napomáha v jeho uzdravovaní. Avšak Reiki je možné používať aj na iné účely, napríklad podporu zámeru človeka dosiahnuť v živote určitý cieľ.

Reiki má niekoľko stupňov. Absolvovaním tréningu prvého stupňa je možné pracovať s klientom dotykom. Väčšinou po priložení na oslabené miesta cíti klient teplo, ktoré však nie je fyzické a pôsobí blahodarne.

Druhý stupeň umožňuje prácu na diaľku a o niečo komplikovanejšie aj silnejšie zosilnenie zámeru klienta.

Tretí stupeň je majstrovský a otvára možnosť odovzdávať Reiki iným ľuďom.

Osobne mám absolvované stupne Reiki 1 a 2 aj s certifikátmi (ktoré na požiadanie vyhrabem z povaly) a aktívne používam obe časti prakticky každý deň.

Terapiu je možné absolvovať na diaľku a dohodnúť ju cez Messenger na FacebookuWhatsApptelefonický hovor, alebo aj v rámci osobného stretnutia.

Trvanie terapie je zväčša 0.5 – 1 hodina a je vhodné si po nej nechať tak 10-15 minút čas pre seba a návrat a znovu-ukotvenie sa v tejto realite. Tzn. hneď po terapii určite neodporúčam šoférovať, alebo sa venovať ťažkej matematike, financiám a pod.

Vhodne nastavený dar za jednu terapiu je 40 €nergíí, avšak peniaze by nemali byť prekážkou k jej absolvovaniu. V prípade, že by pre Vás táto suma bola nad Vaše možnosti, ozvite sa mi a dohodneme sa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *