Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Gongová meditácia v Liptovskom Mikuláši v JOGA Balans studio

5 apríla @ 18:00 19:30

„Byť šťastný je naše rozhodnutie, keď sme šťastní, sme zdraví. K vytvoreniu tohto vnútorného stavu celistvosti nám vie výrazne pomôcť gong.

Je to najzvučnejší známy tónový nástroj. Keď sa naň hrá, zvuk a jeho vibrácie dokážete vnímať vo všetkých bunkách Vášho tela.

Vytvárajú sa dlhé, trvalé vlniace sa tóny, ktoré sa nazývajú holistické. Zahusťujú okolitý vzduch svojou energiou a vytvára sa tým plnosť celkového zvuku, komplexnosť zvukového poľa, ktoré je plné rezonancie.

Gong je akokeby motorom liečivej sily. Éterické zvukové lúče, ktoré generuje, vychádzajú z gongu všetkými smermi po celom jeho povrchu. Tieto tóny sa prenášanú tlakovými vlnami zvuku k nám, na pokožku, odtiaľ do našich vnútorných orgánov, kostí, nervov a mozgu. A tak nás zvuková rezonancia objíma nielen z vonku, ale napĺňa aj náš vnútorný priestor, a to nie len fyzický.

Následne holistické tóny nášho tela, emócii a mysle vyprodukujú spoločným úsilím hormóny vedúce k šťastiu a hojnosti v živote. Keď plne rezonujeme, fungujú naše bunky optimálne s plnou intuitívnou silou a my cítime vnútorný pokoj a šťastie. A presne to chceme.

Hrou na rôzne vysokovibračné hudobné nástroje a samozrejme hlavne na gongy – 38 palcový symfonický Paiste Gong a gong Dream z dieľne Tone of Life Vás bude sprevádzať skúsená gongmajsterka Katarína Tiburi a Hazim Artion.“

25€ Výmena energií

JOGA Balans studio

Generála Milana Rastislava Štefánika 2
Liptovský Mikuláš, 031 01 Slovenská republika
+ Google Map
0904 292 726
View Venue Website

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *