Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Prespávačka po zvukoterapii s tibetskými misami a gongami v Žiline

24 februára @ 19:00 25 februára @ 9:00

Konečne to, na čo sme všetci čakali, a čo sme si všetci po ukončení gongovačky tak veľmi priali – možnosť zostať po gongovačke spať priamo na mieste a zobudiť sa ráno na nepovinnú rozcvičku a fajné raňajky 🙂

Byť šťastný je naše rozhodnutie, keď sme šťastní, sme zdraví. K vytvoreniu tohto vnútorného stavu celistvosti nám vie výrazne pomôcť gong.


Je to najzvučnejší známy tónový nástroj. Keď sa naň hrá, zvuk a jeho vibrácie dokážete vnímať vo všetkých bunkách Vášho tela. Vytvárajú sa dlhé, trvalé vlniace sa tóny, ktoré sa nazývajú holistické. Zahusťujú okolitý vzduch svojou energiou a vytvára sa tým plnosť celkového zvuku, komplexnosť zvukového poľa, ktoré je plné rezonancie.

Gong je akokeby motorom liečivej sily. Éterické zvukové lúče, ktoré generuje, vychádzajú z gongu všetkými smermi po celom jeho povrchu. Tieto tóny sa prenášanú tlakovými vlnami zvuku k nám, na pokožku, odtiaľ do našich vnútorných orgánov, kostí, nervov a mozgu. A tak nás zvuková rezonancia objíma nielen z vonku, ale napĺňa aj náš vnútorný priestor, a to nie len fyzický.

Následne holistické tóny nášho tela, emócii a mysle vyprodukujú spoločným úsilím hormóny vedúce k šťastiu a hojnosti v živote. Keď plne rezonujeme, fungujú naše bunky optimálne s plnou intuitívnou silou a my cítime vnútorný pokoj a šťastie. A presne to chceme.

Registrácia cez www.lajoga.sk alebo: info@lajoga.sk

50€ Výmena energií

Gong, relax, kakao, terapie

0917 190 715

La Joga, Žilina

Centrálna 8919/2
Žilina, 010 07 Slovenská republika
0917 190 715
View Venue Website

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *