Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Zvukohranie – jarný Vánok 2023

24 júna, 2023 @ 9:00 21:00

Festival jarný Vánok 2023 je jedinečný festival na Liptove v malebnej dedinke Partizánska Ľupča, na ktorom Vám Hazim s Katkou prídu zahrať na svoje hudobné nástroje (tibetské misy, gongy a iné nástroje prinášajúce krásne relaxačné tóny).

Festival sám seba prezentuje takto:

Čo je na životnej ceste viac ako stretnúť sám seba? Napĺňať svoj vlastný potenciál? Žiť sám seba a toto posúvať ďalej svojim blízkym a celému svetu… Naprieč životom, naprieč vesmírom…

Príďte stretnúť nás. Príďte stretnúť seba. Príďte si vydýchnuť a nadýchnuť sa. 

Otvoríme témy ako vzťahy, sexualita, začiatok a koniec života, rovnováha v tele a na duši, prepojenie mužského a ženského sveta. Doprajeme si výživu pre dušu, telo a zabavíme sa.

Festival Jarný Vánok sa bude odohrávať v priestoroch Domčeku Vánok v malebnej dedinke Partizánska Ľupča. Kapacita je obmedzená a tak festival ponúkne komornú, rodinnú atmosféru. 

Domček Vánok má jedinečnú energiu. Jeho priestor tvoria takmer 200 ročné kamenné múry s vysokými klenbami a so skvelou akustikou. Vďaka tomu, okrem iného ponúka pocit domova, ticho, uvoľnenie a pokoj. 

Domček ponúka  miesta na prespanie v piatich spáľňach, či stanovanie v záhradke.

V ponuke bude počas celého festivalu výživná vegetariánska strava z lokálnych surovín a nápoje. 

Môžete sa tešiť na prednášky, besedy, pohybové workshopy, jógu, zvukoterapiu, tanec, hudbu, spev, malý trh s domácimi produktami a vernisáž. 

50€ vstupné na festival

Domček Vánok

0905 673 886

View Organizer Website

Domček Vánok

Partizánska Ľupča 80
Partizánska Ľupča, Ružomberok 03215 Slovenská republika
+ Google Map
0905 673 886
View Venue Website

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *